Haber

Muhafazakar Barbie Trendinden Fenerbahçe Taraftarını Kızdıran Videoya: Haftalık TikTok Gündemi

Her hafta olduğu gibi bu hafta da farklı videolar TikTok gündeminde yerini aldı. Gurbetçilere tepki gösterdiği TikTok imajıyla gündem yaratan TikTok kullanıcısından, çok konuşulan kurgu imajına… Hızlandırılmış TikTok türü ile 5 dakikada tüm bahislerde ustalaşmanızı sağlıyoruz. İşte bu haftanın en iyi TikTok etkinlikleri.

1- Kullanıcının TikTok’ta yerlerin sunumlarından ne kadar kazandığını hesaplayan görüntüsü gündem oldu.

?

2- Bir TikTok kullanıcısı da Fenerbahçe formasıyla beğeni toplamak için poz verdi. Bu poz Fenerbahçe taraflarını kızdırdı.

?

3- TikTok kullanıcısı, görüntülerinde geçişleri kendisinin yaptığına inanmayan kullanıcının yaptığı ‘Bence bu ablanın hacker oğlu var’ yorumuna sert tepki gösterdi.

?

4- TikTok uygulamasında kalpsiz olmadığını iddia eden kullanıcıların görüntüleri binlerce beğeni alarak yeni bir akım başlattı.

?

?

5- TikTok’ta 600 binden fazla takipçisi bulunan Aziza isimli fenomen, neden yatak odasının ortasında direk var sorusuna yanıt verdi.

?

6- TikTok fenomeni Mazlum Sönmez yaptığı son paylaşımla sosyal medyayı esir aldı. Paylaştığı kurmaca görselle çok konuşuldu.

?

7- Barbie akımına dahil olan TikTok fenomeni Leyla Aderina’nın Barbie şarkısını uyarladı ve muhafazakar bir Barbie olduğu anlar ilginç anlar arasındaydı.

?

8- Hindistan’da ortaya çıkan ve Uzakdoğu’da yaygın olarak oynanan bir spor türü olan ‘Kabaddi’ ile ilgili olduğu iddia edilen görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

?

9- TikTok kullanıcısı, gurbetçilere tepki gösterdiği bir fotoğraf çekti.

?

haber-germencik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu