Yaşam

O Kız Bu Akşam Müsait mi, Değil mi? 22 Şubat O Kız Bugün Çıkacak mı?

Kanal D’nin yeni sezon dizisi O Girl’ün yeni bölümü merakla bekleniyor. 20. bölümüyle ekranlara gelen dizinin ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem felaketinin ardından televizyon kanalları deprem bölgesinden yayın yapmaya başladı. Birçok kanal yayın paylaştı ve dizinin yeni bölümleri yayınlanmadı. Normalleşme süreciyle birlikte dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı araştırılıyor. Bu dizilerden biri de O Girl’dü. Peki bu akşam O Girl dizisi var mı yok mu? 22 Şubat Ey Kız yeni bölüm gelecek mi?

Detaylar burada…

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi O Kız geçtiğimiz haftalarda 20. bölümüyle ekrana gelmişti. Merakla takip edilen dizinin son bölümünde heyecan dolu gelişmeler yaşandı.

Sezgin Akbaşoğulları, Rojda Demirer, Erkan Petekkaya, Lisanın Döğer ve Cengiz Orhonlu gibi oyuncuların yer aldığı dizi her hafta ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.

Yönetmen koltuğunda Özlem Günhan ve Deniz Yılmaz Şayir’in yer aldığı O Girl dizisi geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıyordu.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen yıkıcı depremlerin ardından televizyon kanalları ortak yayına geçerek deprem bölgesi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya başladı.

O Kız Bu Akşam Müsait mi, Değil mi? 22 Şubat O Kız Yeni Bölüm Yayınlanacak mı?

Kanal D’nin yayınına göre O Kız 22 Şubat Çarşamba günü yeni bölümüyle ekrana gelecek. O Kız 21. bölümüyle seyirci karşısına çıkacak. O Kız dizisinin yeni bölümü saat 20:00’de ekranda olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu